ANDRZEJKI IV C

Jak obyczaj stary każe,, wedle ojców naszych prawa, w środę 27. 11. 2013r., grupa IV C przygotowała Andrzejki. Dzieci zaprosiły do wspólnej zabawy Rodziców, którzy w tym dniu dopisali. Półmrok za oknami, zapalone lampiony i tematyczne dekoracje stworzyły niezwykłą, tajemniczą atmosferę do wróżenia i zabawy. Całość dopełniały przebrania czarownic i wróżek.
Zupełnie jak w przygotowanym na tę okazję wierszyku: Swojej, białej magii mocą, IV C przedszkole przemieniła.Już nie było zwykłych sal, korytarzy, ani sieni. Były za to: czary – mary, jakiś bucik nie do pary, wróżki, wiedźmy, kominiarze oraz uśmiechnięte twarze.
Zabawa bardzo się udała, o czym świadczyły uśmiechnięte twarze dzieci
i rodziców oraz wiele ciepłych słów podziękowań.
02.12.2013
Marta Hold-Łukasik