Andrzejki – zabawa, wróżby, czytanie i trochę nauki  undefined

Andrzejki – zabawa, wróżby, czytanie i trochę nauki

20 września był dla przedszkolaków z obu grup przedszkolnych wyjątkowym dniem. Tego dnia zamiast w szkole, spotkaliśmy się dzięki uprzejmości pana Sołtysa w Wiejskim Domu Kultury. Były wspaniałe tańce i w parach, i w kółku, i samemu, i w grupkach. Były też wróżby i różne zabawy ruchowe. Odwiedziła nas również p. Monika z biblioteki, która znajduje się w WDK. Zaprosiła dzieci do akcji Mała książka – Wielki człowiek. Wypożyczyła nam także książeczki, których dzieci słuchały z zaciekawieniem. Uczestniczyła też w zajęciach dla dzieci pt. "Co można komuś dać, a to nic nie kosztuje" realizowanych w ramach programu edukacyjnego "Od dobrego zachowania do mądrego pomagania - naśladujemy Św. Br. Alberta". Dzieci bawiły się wyśmienicie przy dźwiękach świetnej muzyki i poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Na koniec doskonałej zabawy otrzymały ufundowane przez szkołę jajka-niespodzianki i w dobrych humorach poszły do domu.
Selwana Szołek