Babciu...Dziadku Kochamy Was! Świętowanie u Biedronek.  undefined

Babciu...Dziadku Kochamy Was! Świętowanie u Biedronek.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Grupa Biedronki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwała swych zaproszonych gości. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, którzy mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Na uroczystości nie zabrakło muzyki poważnej "Marsza Radeztkyego", "Polki trisch trash"oraz "Country Dance". Metodą Batti Strauss dzieci wykonywały proste ruchy taneczne. Wcześniej zrobione przez dzieci grzechotki wspaniale przydały się do układu tanecznego "Clap, clap songs". Na zakończenie grupa Biedronek zatańczyła przy piosence"Chocolate". Uwieńczeniem uroczystości było wyrażenie miłości poprzez zaśpiewaną piosenkę "Telefon z papieru". Dzieci wręczyły laurki i mogły wreszcie przytulić się do swoich dziadków.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc przy organizacji tej uroczystości.
Monika Andrzejczak