Bądź eko !!! undefined

Bądź eko !!!

Otaczająca nas przyroda jest bezcennym skarbem. Szacunku do niej powinniśmy uczyć już od najmłodszych lat. Kształtując wrażliwość dziecka na piękno natury, chronimy środowisko i dbamy o przyszłość kolejnych pokoleń. Szczególnie ważne jest rozpoczęcie edukacji ekologicznej już w przedszkolu. Dzieci przedszkolne uczą się szybciej i łatwiej, dlatego można wyrobić w nich właściwe postawy ekologiczne. Właściwe edukowanie dzieci od pierwszych lat spędzonych w przedszkolu przyniesie oczekiwane owoce w postaci ludzi świadomych zagrożeń, aktywnie działających na rzecz życia na czystej Ziemi. Ludzi, którzy swą postawą udowodnią, jak ważne jest rozumienie roli i znaczenia ochrony środowiska w życiu każdego człowieka….
Działania proekologiczne prowadzimy cały czas, w miesiącu kwietniu grupa IV przygotowała przedstawienie pt ."Bądź eko".
01.05.2013
Agnieszka Ambrożkiewicz