Bajki w wykonaniu rodziców undefined

Bajki w wykonaniu rodziców

7 listopada w Przedszkolu Nr 1 w Wieruszowie, w grupie Słoneczka odbyło się oryginalne przedstawienie teatralne pt. "Spotkanie Bajek" – według scenariusza wychowawczyni Elżbiety Sudomirskiej. Co ciekawe, to rodzice przedszkolaków stali się aktorami i wystąpili przed swoimi dziećmi wcielając się w następujące bajkowe postacie: Jaś i Małgosia, Baba Jaga, Ptaszki, Wróżka, Kopciuszek, Kurka, Królewna Śnieżka, Krasnoludki, Żaba, Calineczka, Czerwony Kapturek. W roli wilka wystąpił dyrektor placówki – Krzysztof Bezen. Dzieci natomiast grały role ptaszków, myszek, łabędzi.

Całe spotkanie przebiegało w radosnej i bajkowej atmosferze. Miło było dostrzec uśmiechy na twarzach dzieci, oglądających swoje mamusie i tatusiów w nietypowych okolicznościach. Dzieci były dumne, że mają tak wspaniałych rodziców.

Wychowawczynie dziękują rodzicom za ogromne zaangażowanie przy spektaklu i doskonałą współpracę. Rodzice wystąpili w samodzielnie przygotowanych strojach. Część z nich pomogła także przy dekoracji sali, która zamieniła się w bajkową scenerię. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

08.11.2013
Karolina Lemiesz