Bal karnawałowy! undefined

Bal karnawałowy!

Karnawał to tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Ważnym elementem tego okresu są bale przebierańców.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły i długo wyczekiwany. Mają wtedy okazję pochwalić się swoimi pięknymi strojami.
Na naszym balu gościły postacie znanych bajek, wróżki, królewny, kotki, policjanci, Spider - Man i wiele innych.
Zabawę karnawałową poprowadzili animatorzy z grupy Dream Team ze Strzelec Opolskich.
W tym wyjątkowym dniu dzieci pozowały także do zdjęć grupowych i indywidualnych.
Po hucznej zabawie przedszkolaki zasiadły do poczęstunku. Nasz bal odbył się w Tłusty Czwartek więc pączków także nie mogło zabraknąć :).
Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości i uśmiechów na twarzach.
Sabina Kałuża