Bal karnawałowy undefined

Bal karnawałowy

31 stycznia odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Tegoroczna zabawa odbyła się po raz pierwszy w sali gimnastycznej, specjalnie na tę okazję barwnie udekorowanej. Wzięli w niej udział wszyscy uczniowie, zerówkowicze i przedszkolaki.

Wiele postaci ze świata bajek, książek i filmów można było zobaczyć wśród doskonale bawiących się uczestników balu. Prowadzący zabawę D. J. Gronek oprócz bardzo tanecznej muzyki, przy której nogi same rwały się do tańca, zapewnił dzieciom dodatkową atrakcję, jaką były konkursy z nagrodami. Jak zawsze chętnych do wzięcia w nich udziału nie brakowało.

Uśmiech malujący się na twarzach wszystkich uczestników tegorocznej zabawy świadczył o tym, że z pewnością można ją zaliczyć do udanych.
03.02.2014
Marzena Wozińska