Bal karnawałowy undefined

"Dzisiaj w przedszkolu wspaniały bal!"

W dniu 11 stycznia 2013r. dzieci z grup "KRASNOLUDKI" i "SMERFY" przeobraziły się we wróżki, delikatne motyle, wspaniałe księżniczki,odważnych kowboi, policjantów oraz wielu innych bohaterów bajek telewizyjnych i książkowych. Powód był jeden - BAL KARNAWAŁOWY!
Już od samego rana w naszym przedszkolu słychać było dźwięki wesołej i skocznej muzyki. Zaraz po śniadaniu rozpoczęliśmy nasz wspaniały bal karnawałowy.Podczas tańców z balonami z każdej strony sali słychać było gromkie śmiechy i chichoty. W przerwie balowej Krasnoludki i Smerfy zjadły pyszny poczęstunek, a po nim wróciły z powrotem do swoich harców. Na sam koniec odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów w nagrodę za piękne tańce i stroje karnawałowe. Maluchy nie mogą się już doczekać kolejnego balu.

Grupy przedszkolne mieszczące się w Szkole Podstawowej miały swój bal w czwartek 31 stycznia. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały na ten dzień, marząc o pięknych kostiumach, maskach, balonach i serpentynach. Tuz po śniadaniu, w pięknie ozdobionej sali rozbrzmiały pierwsze takty muzyki, zapraszające do wspólnej zabawy.

Najpierw odbyła się prezentacja przebierańców, a później tańce i pląsy przy dźwiękach muzyki. Dzieci wspaniale się bawiły, zadziwiając wszystkich poczuciem rytmu, znajomością najnowszych hitów oraz niespożytą energią.

Przedszkolaki brały także udział w konkursach zorganizowanych przez Nauczycielki m.in. "Wyścig z piłeczkami na łyżce", "Rzucanie do celu", "Dmuchanie na waciki" - zdobywając drobne nagrody i ucząc się sztuki przegrywania. Dużym powodzeniem cieszyły się zabawy taneczne z użyciem chusty animacyjnej.

Za udział we wspaniałym balu każde dziecko zostało obdarowane kolorowym dyplomem oraz słodyczami.
18.02.2013
Barbara Bryja