BAL KARNAWAŁOWY  undefined
Trzech Króli

BAL KARNAWAŁOWY

W dniu 18.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w salach można było spotkać różne postacie z bajek: księżniczki, wróżki, królewny, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Manów, Batmanów, postacie z Gwiezdnych Wojen. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Pana Piko, który zachęcał wszystkich do tańca i zabaw. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. Pan Piko zafascynował dzieci kolorowymi bańkami mydlanymi i pianą - ach ileż było radości, śmiechu i okrzyków zadowolenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.
Krystyna Dybczak