Bal karnawałowy, grupy starsze, 08.02.2013 undefined

Bal karnawałowy, grupy starsze, 08.02.2013

8 lutego w naszym przedszkolu odbył się tradycyjny bal karnawałowy. Dzieci bawiły się prawie przez cały dzień w pięknie udekorowanych salach balowych. Przedszkolaki wystąpiły w różnorodnych przebraniach – pojawiły się postacie z bajek, zwierzęta, przedstawiciele charakterystycznych zawodów.

Powodzeniem cieszyły się pląsy w parach, w mniejszych i większych grupkach, a także zabawy taneczne takie jak pociąg, kaczuszki, taniec z balonami. Było wesoło i kolorowo.

Nasz wolontariusz Istvan w tym dniu pokazał również wiele ciekawych sztuczek z piłeczkami i krążkami. Oklaskom nie było końca.

Dzieci spotkały się również z clownem, obejrzały magiczne sztuczki, wystąpiły w roli pomocników. Wszyscy dobrze się bawili.

Sylwia Gurgacz
01.03.2013