Bal Karnawałowy w grupie III, IV, V undefined
Dzień Pizzy

Bal Karnawałowy w grupie III, IV, V

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców -08.02.2018 r. Na zabawę przybyły niezawodnie księżniczki, wróżki, królowie, biedronki, batmani, policjanci i inne postacie z bajek, czy też baśni. Wszyscy przybyli goście chętnie uczestniczyli w różnego rodzaju konkursach i zabawach prowadzonych przez nauczycieli. Przepięknie przebrane przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje. Jak na prawdziwy bal przystało, przedszkolaki rozpoczęły zabawę karnawałową dostojnym krokiem poloneza.
W dalszej części zabawy, skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Bawiliśmy się znakomicie przy znanych dziecięcych przebojach, a tańczyliśmy tak długo jak wystarczyło sił i nie zabrakło tchu.
Jolanta Dziuba