Bal karnawałowy w naszym przedszkolu. undefined
Dzień Wierzby

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniu 26.01.2018r. w naszym Przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia dzieci, wychowawczynie, rodzice oraz wszyscy pracownicy naszego przedszkola przebrani byli za bohaterów bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci wraz z rodzicami świetnie się bawiły uczestnicząc w różnych zabawach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło.
Podczas balu można było skorzystać z wielu atrakcji: kawiarenki, Foto - budki, loterii z fantami.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!
11.02.2018
Anna Zemła