BAL KARNAWAŁOWY W STARYM KOŹLU undefined
Dzień Transplantacji

BAL KARNAWAŁOWY W STARYM KOŹLU

Dzieci uwielbiają przebierać się więc z niecierpliwością wyczekiwały na BAL PRZEBIERAŃCÓW. 9 stycznia w przedszkolu w Starym Koźlu już od rana grała wesoła muzyka, a sale nabrały karnawałowego charakteru. Tego dnia przybywały do przedszkola księżniczki, policjanci, pielęgniarki, czarownice, wróżki….. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Zaprzyjaźniony Klaun Dyzia zachęcał do zabawy i tańców. Tradycyjnie odbyła się prezentacja strojów, walczyk kotylionowy i kawiarenka, w której można było odpocząć i coś przekąsić.Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową … ale kolejny bal przebierańców już za rok.
15.01.2018
Anna Fajęska