Bal w przedszkolu undefined

zawsze idziemy na bale.
Każde dziecko duże małe,
lubi bale w karnawale.
Można zmienić się w królewnę,
w królewicza można też,
są cyganki, wróżki, żabki,
jest i batman, jest i jeż.

Karnawał, to czas zabaw nie tylko dorosłych, ale także dzieci. Balu karnawałowego w przedszkolu wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością, planując, jak będą wyglądały stroje karnawałowe, dzieląc się pomysłami z kolegami. 10 .02.2012 roku przedszkolna sala zabaw zamieniła się w magiczny, kolorowy świat. Na bal przybyły księżniczki, damy dworu i wróżki w pięknych, balowych sukniach. Byli też królowie i książęta. Nie zabrakło Batmana, Spidermana, Pirata i Kowboja. W takt muzyki podrygiwały biedronki, kwiatki, Czerwone Kapturki… Podczas trwania zabawy odbyły się różne qizy i konkursy , w których dzieci chętnie brały udział. Najważniejsza jednak była wspólna zabawa przy muzyce , która przysporzyła wszystkim wiele radości .
Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.
24.02.2012
Małgorzata Jamroziak