Bezpieczne wakacje 2016 - (20.06.2016r.) undefined

Bezpieczne wakacje 2016 - (20.06.2016r.)

We wtorek , 20 czerwca, gościliśmy w naszej szkole bardzo miłych panów policjantów z Nowinki, którzy po raz kolejny rozmawiali z nami o tym, jak bezpiecznie bawić się i odpoczywać podczas zbliżających się wakacji.Przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą, w lesie, na własnym podwórku oraz w przypadku ataku agresywnego psa. Oczywiście nie mogło zabraknąć tematu bezpieczeństwa w ruchu drogowym ( rower) oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych przez pieszych.Wszystkie dzieci wiedzą, że tylko bezwzględne przestrzeganie tych zasad gwarantuje zachowanie naszego zdrowia i życia.Sami zadbamy najlepiej o swoje bezpieczeństwo.A i innym potrafimy udzielić pomocy, uczyliśmy się tego w tym roku szkolnym.Pamiętamy też numery telefonów alarmowych.Wakacje tuż, tuż...
28.06.2016
Jolanta Czyżyk