Bezpieczne wakacje – spotkanie "Misiaków" z policjantem undefined

Bezpieczne wakacje – spotkanie "Misiaków" z policjantem

Wakacje, wakacje, wakacje – każde dziecko na nie czeka, jednak, aby były miłym wspomnieniem ważne jest w jaki sposób je spędzamy. Nie chodzi tutaj o atrakcyjność miejsca letniego wypoczynku, ale o to, by było bezpiecznie, by żadnemu z milusińskich nie przytrafiło się nic złego i dlatego do naszego przedszkola, do grupy "Misiaków", zaprosiliśmy 17 czerwca pana policjanta. Dzielnicowy mł. asp. Karol Cuppa przypomniał przedszkolakom zasady bezpiecznego poruszania się po drogach i właściwego przechodzenia przez jezdnię, czy też zasadę ograniczonego zaufania do obcych. Pan policjant opowiadał, jak rozważnie korzystać z kąpieliska, bezpiecznie bawić się na placu zabaw oraz jak ważna jest znajomość swojego adresu. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie, przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego oraz bezpiecznych wakacji nasi podopieczni wręczyli pamiątkowy dyplom i kwiatka.
19.06.2018
Wiesława Gierszewska