BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK undefined

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Z wielką troską dbamy o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków, dlatego zaprosiliśmy funkcjonariusza Komendy Policji w Trzebini , który nie tylko ciekawie przedstawił swoją pracę, ale przede wszystkim opowiedział dzieciom o różnych niebezpieczeństwach, z jakimi mogą się spotkać. Zadaniem dzieci było wybieranie właściwych odpowiedzi na pytania zadawane przez gościa.
Atrakcją wizyty były także ćwiczenia praktyczne w terenie. Przedszkolaki pod przewodnictwem policjanta przechodziły przez ulicę w pobliżu przedszkola. Entuzjazm dzieci wzbudziły także akcesoria oraz elementy uposażenia policjanta, które można było dotknąć, przymierzyć.

Serdecznie dziękujemy panu st. aspirantowi Wojciechowi Głuchowi za ciekawe zajęcia dla naszych Milusińskich!
17.01.2017
Wieslawa Dudek