"Biedronki" świętują Dzień Rodziny undefined
Dzień Matki

"Biedronki" świętują Dzień Rodziny

24 maja "Biedronki" wraz ze swoimi rodzicami wybrały się na piknik na Zajączkowo, by wspólnie świętować uroczystość Dnia Rodziny. Po przyjeździe na plac piknikowy dzieci zaprezentowały montaż słowno – muzyczny po czym wręczyły własnoręcznie wykonane laurki. Następnie dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w zabawach przy muzyce Klanzy. Po części oficjalnej dzieci rozeszły się w różne strony. Bawiły się w piaskownicy, huśtały na huśtawce, skakały na trampolinie. Tatusiowie w tym czasie rozpalili ognisko i smażyli kiełbaski. Mamusie zaś nakrywały do stołów. Po smacznym poczęstunku dzieci powróciły do zabawy. Niestety coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Po wspólnym uprzątnięciu placu piknikowego dzieci powróciły do przedszkola. Zmęczone i wybawione zjadły obiad i zasnęły przy kołysankach – utulankach Grzegorza Turnaua.
Serdecznie dziękujemy Pani Jadwidze Czarnowskiej za udostępnienie placu piknikowego.
09.06.2016
Halina Bławat