"BO Z KOBIETAMI..." - DZIEŃ KOBIET W LUSŁAWICKIM PRZEDSZKOLU

Tradycją stały się już w lusławickim przedszkolu coroczne uroczystości z okazji Dnia Kobiet.

9 marca, jak zwykle, Panowie stanęli na wysokości zadania i pokazując swój niesamowity talent aktorski podsumowali "jak to jest z tymi kobietami":)

Jak wiadomo wszystko zaczęło się od Adama i Ewy, potem byli ludzie starożytni, jaskiniowcy, damy i rycerze i w końcu ludzie współcześni. Nasi niesamowici "aktorzy" wcielali się w role i kobiet i mężczyzn przybliżając nam te odległe czasy, a wszystko okraszone świetnym humorem, wspaniałymi strojami, oraz niesamowitą grą aktorską. Co prawda dla niektórych tatusiów to już kolejny taki występ z tej okazji.

Na koniec Panowie wręczyli wszystkim kobietom kwiatki, a kobietkom lizaczki. Nie zapomnieli też o życzeniach i oczywiście zaprosili na przyszły rok, natomiast przy dźwiękach piosenek zaprosili wszystkie dzieci do tańca, aby już za chwilę przy kawie i szarlotce świętować ten szczególny dzień.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Panom, którzy poświęcili swój czas, aby uczestniczyć w próbach, wykazali się poczuciem humoru, dystansem i można śmiało dodać, że też odwagą:)

Nasi wspaniali aktorzy to:

Jacek Cepiga
Sławomir Biel