Bóg się rodzi. undefined

Bóg się rodzi.

Tradycją naszego przedszkola są coroczne jasełka przygotowywane przez najstarszą grupę pod opieką nauczycieli.
Nie inaczej było w tym roku: 19 grudnia 2013r. po raz pierwszy w auli kościoła pod wezwaniem
św. Franciszka z Asyżu w Kielcach dzieci dały przedstawienie pt. "Bóg się rodzi".
Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami. Przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Dzieci miały możliwość uczestniczenia w tradycji, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych.
Na zakończenie nadszedł moment dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń.
Jasełka obejrzeli rodzice, dziadkowie, personel przedszkola, dzieci z innych grup, a także parafianie. Przedszkolaki wraz z rodzicami, bardzo zaangażowały się w przygotowanie uroczystości, za co serdecznie dziękujemy.

mgr Małgorzata Stańczyk
07.01.2014