"BÓG SIĘ RODZI..." - wigilia w przedszkolu undefined

"BÓG SIĘ RODZI..." - wigilia w przedszkolu

22 grudnia w Klasztorze o.o. Franciszkanów odbyła się Msza święta w intencji dzieci, nauczycieli, pracowników przedszkola, oraz rodziców, na którą przybyli zaproszone przez dzieci mamusie i tatusiowie z obu przedszkoli.
Na uroczystą Mszę świętą oraz wspólny wigilijny obiad przybył również zaproszony Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Jerzy Soska, który złożył wszystkim serdeczne życzenia, oraz obdarował dzieci mnóstwem słodyczy. Kolędowaniu nie było końca.
Po uroczystej Mszy świętej w Przedszkolu Publicznym w Lusławicach zorganizowany został uroczysty obiad wigilijny,ale zanim wszyscy usiedli przy bogato zastawionym stole dzieci wystąpiły w przedstawieniu o narodzeniu Jezusa Chrystusa.

Wszyscy kolędowaliśmy, łamaliśmy się opłatkiem i składaliśmy życzenia na nowy rok.
31.03.2012
EDYTA OLSZEWSKA-KWIEK