"Brzechwa dzieciom"  undefined

"Brzechwa dzieciom"

W tym roku w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny oraz wiedzowy związany z twórczością Jana Brzechwy . Konkurs plastyczny cieszył się ogromną popularnością. Na tegoroczny konkurs nadesłano prace plastyczne z wielu łódzkich przedszkoli.. Prace nadsyłane na konkurs wykonywane były coraz ciekawszymi technikami plastycznymi z użyciem różnorodnych materiałów oraz dużą dbałością o szczegóły. W konkursie na temat twórczości Brzechwy brały udział dwa przedszkola : Przedszkole Miejskie nr 44 oraz nasze przedszkole. Przedszkolaki pod okiem jury w którego w skład wchodziły Pani dyrektor z przedszkola nr 22 i 44 oraz Pani z Biblioteki Rejonowej nr 3 odpowiadały na wiele "trudnych" pytań. Obydwa przedszkola wykazały się duża znajomością utworów Jana Brzechwy. Na koniec wręczono dyplomy i nagrody każdej z drużyn i zaproszono na słodki poczęstunek.

I MIEJSCE - Marta Cieślik PM 43
II MIEJSCE - Weronika Brzęczek PM 44