Cała Polska Czyta Dzieciom undefined

Cała Polska Czyta Dzieciom

15 lutego br. w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom w grupie Krasnoludków PP w Czchowie odbyło się spotkanie z panią Izabelą Jankowską żoną pułkownika Jerzego Jankowskiego Polskiego Narodowego Przedstawiciela Wojskowego przy Naczelnym Dowództwie Sojuszniczym Sił Zbrojnych NATO w Europie (SHAPE).

Znana dzieciom z wcześniejszych wizyt w naszej grupie pani Izabela przeczytała im bajkę pt. "Złotowłosa i Trzy Niedźwiadki". Przedszkolaki żywo reagowały na treść bajki i pilnie obserwowały ilustracje. Po bajce odbyło się zajęcie plastyczne z wykorzystaniem techniki origami płaskiego na bazie koła, podczas którego dzieci tworzyły misie. Wszyscy dobrze się bawili, zaś na zakończenie wspólnie utworzyliśmy galerię prac w której uczestnicy podziwiali, porównywali i oceniali swoje wytwory.

Pani Izabela obiecała, że jeszcze na pewno nas odwiedzi...
18.02.2013
Aleksandra Ryba