CALINECZKA undefined

CALINECZKA

Dnia 14.01.2015 r. dzieci z naszego przedszkola wraz z uczniami z klas I -III SP, udały sie do teatru "Groteska", na spektakl pt. "Calineczka - niezwykłe przygody". Przedstawienie było wspaniałe, na co wskazywały zadowolone buźki naszych dzieci. Wszyscy, pomimo znajomości treści przedstawianego utworu, z wielkim zainteresowaniem oglądali sceny przedstawione na deskach teatru. Dla niektórych dzieci było to pierwsze zetknięcie się z takim rodzajem sztuki, jakim jest teatr. Dzięki temu doświadczeniu dowiedziały się czym jest teatr oraz jakie zasady w nim obowiązują. Nie ma to jak nauka poprzez własne doświadczenia. Wszyscy świetnie się bawili, dlatego myślę, że ten dzień możemy zaliczyć do udanych :)
14.01.2015
Ania Ziemba