Choinkowe spotkanie w grupie Sówek undefined
Boże Narodzenie

Choinkowe spotkanie w grupie Sówek

Dnia 22 grudnia w grupie Sówek z Miejskiego Przedszkola nr 14 w Płocku odbyło się choinkowe spotkanie z rodzicami, babciami i dziadkami, na którym maluszki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne. Podczas występu dzieci zaśpiewały między innymi piosenkę o choince i współczesnym Mikołaju, który jeździ samochodem, recytowały wierszyki, a także zatańczyły "Taniec choineczek". Zwieńczeniem przedstawienia były gromkie brawa, a całemu wystąpieniu towarzyszył magiczny, świąteczny i rodzinny nastrój. Ku zaskoczeniu wszystkich dzieci, do naszej sali zawitał Mikołaj, który po upewnieniu się, że wszystkie przedszkolaki były grzeczne, wręczył im słodkie prezenty. Każde dziecko podziękowało za upominek. Następnie Sówki wręczyły świąteczny prezent - własnoręcznie ozdobione choineczki - rodzicom oraz Pani Dyrektor. Na zakończenie spotkania dzieci zaprosiły przybyłych gości do wspólnej zabawy.
19.01.2018
Ewa Chylińska