Co nowego u strażaków? undefined

Co nowego u strażaków?

U naszych dzielnych strażaków pojawił się nowy wóz strażacki. Taki błyszczący i taki czerwony, bo przecież nie może być innym kolorze. W dodatku super wyposażony. My oczywiście musieliśmy to wszystko zobaczyć. Stąd też nasz wiosenny spacer (Biedronek i Żabek) zatrzymał się w remizie strażackiej. Bardzo wiele zmieniło się od ostatniej naszej wizyty. Strażacy - druh Piotr, Druh Zbyszek i druh Waldek szczegółowo wyjaśnili przeznaczenie poszczególnych elementów wyposażenia nowego wozu oraz zademonstrowali możliwości węży gaśniczych. To była super wizyta i tak słodko się zakończyła. Strażacy wiedzą, że dzieci uwielbiają słodycze dlatego każdy przedszkolak (i panie też), otrzymał lizaka. Dziękujemy za spotkanie i poświęcony nam czas.
23.05.2013
Alicja Zaremba