Co słychać u przedszkolaków? undefined

Co słychać u przedszkolaków?

jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płacze.....

Pierwsze przedszkolne dni, trudne dla niektórych dzieciaczków, już za nami. Wszyscy znamy się już po imieniu i ładnie się witamy.
Grupa maluszków.
W przewadze chłopcy, i jak to oni, najchętniej bawią się samochodami, jeżdżą mini pojazdami i układają budowle z klocków.
Dziewczynki lubią bawić się lalkami, ale często układają puzzle, dobieranki i mozaiki.
Wszystkie dzieci chętnie rysują, malują i śpiewają piosenki. Nikt też nie siedzi na ławce, gdy pora zatańczyć.

Starszaki robią to samo, co maluchy, ale intensywniej. Poza tym mają więcej obowiązków, bo poznają już cyfry i litery, przygotowują się także do pisania.
Wszystkie przedszkolaki zapoznały się z Kodeksem Przedszkolaka oraz Księgą Dobrych Manier i starają się przestrzegać ustalonych zasad.
Z uwagi na wspaniałą wrześniową pogodę, codziennie wychodzimy pohasać do ogrodu lub na spacer.

Życzymy wszystkim dzieciom w przedszkolu wspaniałej zabawy połączonej z nauką.
19.09.2018
Wieslawa Dudek