Czas wielkanocny w Jedyneczce - Zajączek z prezentami undefined
Wielkanoc

Czas wielkanocny w Jedyneczce - Zajączek z prezentami

Już od początku kwietnia w Publicznym Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Wieruszowie odczuwało się atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci poznawały zwyczaje i tradycje Świąt, techniki zdobienia jaj i same malowały pisanki, robiły zajączki, kurczątka, baranki, koszyczki, palmy, stroiki na stół wielkanocny i dekoracje do kącików zainteresowań. Również sale ustrojone zostały w elementy symboli wielkanocnych.
Natomiast w środę, 16 kwietnia 2014r. do naszego przedszkola przykicał tradycyjnie zajączek wielkanocny z niespodziankami dla dzieci. Zajączek (prywatnie - pani Ela z grupy ,,Słoneczka") wniósł w życie przedszkolaków wiele radości. Dzieci z uśmiechem śpiewały zajączkowi piosenki, mówiły wiersze, prowadziły rozmowy na różne tematy. No i dostały słodkie prezenty z pięknych koszy... Oczywiście zaprosiły zajączka ponownie za rok.

Przedszkole Nr 1 Wieruszów

16.04.2014