Czekamy na Święta Bożego Narodzenia undefined

Czekamy na Święta Bożego Narodzenia

Święta Bożego Narodzenia to czas najpiękniejszy i niepowtarzalny. Jest to czas, na który czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. W tym tygodniu maluszki intensywnie przygotowywały się do świąt. Starano się na różne sposoby przekazywać dzieciom bożonarodzeniowe tradycje i obyczaje. W radosnej atmosferze rozpoczęliśmy od ozdabiania naszej sali i wykonaliśmy piękny, kolorowy łańcuch z pasków. Dekorowaliśmy naszą gazetkę, wykonując i ozdabiając bombki brokatem oraz pierniczki wg własnego pomysłu. A na koniec "Tuptusie" samodzielnie ozdobiły szyszkę, z której zrobiły choinkę. Swoją ozdobą będą mogli pochwalić się w domu. Była to naprawdę wspaniała zabawa, która dostarczyła wiele okazji do rozmów na temat znaczenia Świąt Bożego Narodzenia.
Monika Turek