CZEKOLADOWY AUTOBUS W NASZYM PRZEDSZKOLU undefined

CZEKOLADOWY AUTOBUS W NASZYM PRZEDSZKOLU

Czekoladowy autobus to jedyny autobus który jeździ po Polsce odwiedzając na warsztaty małe i duże miejscowości. Do naszej szkoły zawitał 29 stycznia.
Dzieci przenoszą się w nim się do krainy płynącej i pachnącej czekoladą. Warsztaty czekoladowe to sposób na wspaniałą zabawę, edukację i czekoladową integrację. Dzieci uczą się jak odróżniać prawdziwą czekoladę od wyrobów czekoladopodobnych, degustują różnych smaków czekolad i tworzą własne czekolady i ozdabiaj je. W międzyczasie poznają historię czekolady. Na koniec warsztatów każdy uczestnik otrzymał dyplom mistrza czekolady. Zajęcia upłynęły w bardzo przyjemnej atmosferze. Dopełnieniem wszystkiego był piękny fartuch i czepek na głowie młodych, jakże zacnych mistrzów cukierników – To było coś innego jak zawsze. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ten wyjątkowy autobus przyjechał na nasze zaproszenie. Dzieciaki były zafascynowane. Aktywnie uczestniczyły w warsztatach. Każde z nich miało okazję spróbować różnych smaków czekolad. Dzieci miały także możliwość zrobić sobie czekoladową pamiątkę, którą w ładnym opakowaniu zabierały do domu pokazać rodzicom.
Magdalena Wylotek