CZWARTKOWE SPOTKANIA Z MISIEM USZATKIEM- "Marchewkowe wariacje" undefined

CZWARTKOWE SPOTKANIA Z MISIEM USZATKIEM- "Marchewkowe wariacje"

Wraz z rozpoczęciem się roku szkolnego 2017/2018, rozpoczął się w naszym przedszkolu nowy cykl zajęć pod hasłem "Czwartkowe spotkania z Misiem Uszatkiem". Są to zajęcia dla dzieci, które być może w przyszłości zasilą grono naszych zacnych przedszkolaków.
Za każdym razem prowadzone będą one przez inną nauczycielkę, dzięki czemu dzieci będą miały możliwość poznać cały personel naszego przedszkola oraz sale, które być może kiedyś będą ich salami. Pozwoli im to oswoić się z nowym miejscem, a w przyszłości na pewno ułatwi adaptację w przedszkolu.
Pierwsze zajęcia odbyły się we wrześniu i oscylowały wokół "marchewkowego" tematu.
Były marchewkowe puzzle, które dzieci z pomocą mam czy babć próbowały ułożyć, było poszukiwanie ukrytych przez zajączka Szarusia marchewek, było odbijanie stempli marchewką, marchewkowa piosenka, a na koniec wszyscy ze smakiem zajadali marchewkowe chipsy i własnoręcznie wyciśnięty sok z marchewki.
Było wesoło, twórczo i smacznie.
Na następne zajęcia zapraszamy wszystkie maluszki już w październiku!!!
12.11.2017
Wiola Jadach