Czysta Polska - Czysta Małopolska undefined

Czysta Polska - Czysta Małopolska

W poniedziałek 16 czerwca w Tarnowie odbyła się konferencja podsumowująca projekt Czysta Polska...Czysta Małopolska.
Inicjatorem projektu było Kuratorium Oświaty Delegatura Tarnów, a udział w różnych kategoriach zadań brały przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne z obszaru całej Małopolski.
Nasze przedszkole zgłosiło prace plastyczne do konkursu na plakat wykonany przez dzieci oraz scenariusz przedstawienia teatralnego o tematyce ekologicznej opracowany przez panią mgr Martę Datę.
Miło nam poinformować, że praca Pani Dyrektor została nagrodzona pierwszym miejscem w swojej kategorii. Gratulujemy! Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczał Małopolski Kurator Oświaty pan Aleksander Palczewski.
Także prace dzieci, mimo że nie zdobyły miejsc na podium, spotkały się z uznaniem i zostały zaprezentowane w galerii prac konkursowych. Brawa dla autorek: Olgi Mularz, Mai Trepy, Laury Klesiewicz.
18.06.2014
Małgorzata Górka