CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLE undefined

CZYTAJĄCE PRZEDSZKOLE

Trwa XII Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. Nasze zaproszenie do głośnego czytania przyjęli pan Jerzy Marek Olech - Burmistrz Pyrzyc, pani Anna Gliszczyńska - psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pyrzycach, pan Jerzy Goclik - Redaktor Naczelny Gazety Ziemi Pyrzyckiej, pani Regina Kowalczyk - przyjaciel naszego przedszkola i wieloletni sponsor oraz pani Sabina Litwic - Dyrektor naszego przedszkola.

Pan Burmistrz przeczytał starszym przedszkolakom legendę "O Lechu, Czechu i Rusie", po czym odbył z dziećmi rozmowę o symbolach narodowych naszej ojczyzny. Dziękując za spotkanie, pan Burmistrz zaprosił młodych pyrzyczan do Ratusza.
Pani Anna Gliszczyńska czytała dzieciom piękne "Ballady" Wiery Badalskiej. Przedszkolaki słuchały opowieści z zapartym tchem :)
Wiele radości sprawił dzieciom pan Jerzy Goclik. Interpretacja "Lokomotywy" Juliana Tuwima w wykonaniu pana redaktora to był prawdziwy majstersztyk!
Na zakończenie Tygodnia bajki czytała przedszkolakom nasza Pani Dyrektor Sabina Litwic. Dzieciaki dobrze się bawiły, jak zawsze kiedy czyta Pani Dyrektor :D

Było nam bardzo miło gościć Państwa w naszych progach. Dziękujemy za poświęcony czas.
05.06.2013
Monika Borecka