Czytamy.. undefined

Czytamy..

W Oddziale Przedszkolnym w Tarzymiechach nauczycielka codziennie czyta dzieciom ulubione bajki, baśnie, których słuchanie umila przedszkolakom pobyt w przedszkolu. W ostatnim okresie działania te wspierane są przez zaproszonych gości, rodziców dzieci , którzy przychodzą do przedszkola nie tylko po to , aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki. Są to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane. I dla całej grupy, która chętnie i uważnie słucha nowych bajek i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza- bo to duma, wyróżnienie i przywilej. Pierwszym rodzicem który zaszczycił nas swoją obecnością była mama Zosi pani Ania. Zaproszeni goście poprzez czytanie bajek zachęcają najmłodszych do sięgania po książeczki.

Edyta Wilgocka-Pawlak