Czytanie w "Tęczowym Ogrodzie" undefined

Czytanie w "Tęczowym Ogrodzie"

19 października odbędzie się w "Tęczowym Ogródzie" wyjątkowe spotkanie z książką dla dzieci i rodziców.

Swoje ulubione bajki czytać będą MARIKA (piosenkarka i prowadząca program The Voice Of Poland) oraz LENA ROMUL (finalistka programu Mam Talent). Dodatkowo Lena Romul, przy akompaniamencie instrumentalnym, wyśpiewa znane i lubiane wierszyki dla najmłodszych.

Do udziału w imprezie zaprosiliśmy różne wydawnictwa, m.in.: Bajka, Dwie Siostry, Hokus-Pokus oraz wydawnictwo Akademii Pedagogiki Specjalnej. Zaprezentują one swoją ofertę czytelniczą dla dzieci a na ich stoiskach będzie można zakupić nowości książkowe.

Podczas imprezy odbędzie się również spotkanie z autorką serii książek "Patka i Pepe"- p. Agnieszką Szczepańską, która zaprezentuje swoje najnowsze dzieło.
Dla dzieci i ich opiekunów przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcję - Warsztaty Ilustratorskie.

Przez cały czas trwania imprezy będzie działał PUNKT WYMIANY KSIĄŻEK. Chętne osoby mogą przynieść ze sobą swoje przeczytane książki, które wymienią na inne i tym samym odświeżą biblioteczkę.

Patronami naszej akcji jest Fundacja ABCXXI (Cała Polska Czyta Dzieciom) oraz Radio Bajka.

11.10.2013
Maria Sabina