"DARY JESIENI W KOSZYKU"- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU W PRZEDSZKOLU undefined

"DARY JESIENI W KOSZYKU"- ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU W PRZEDSZKOLU

Dnia 13 listopada 2013r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny
,,Dary Jesieni w koszyku"
przeznaczony dla chętnych dzieci uczęszczających do Przedszkola w Rolach, a także dla ich rodziców.

Celem konkursu było: rozwijanie dziecięcej twórczości, pobudzanie wyobraźni, uwrażliwianie na piękno przyrody jesienią oraz zachęcanie do aktywności artystycznej. Zadanie uczestników polegało na zgromadzeniu dowolnych darów jesieni i dostarczenie ich do przedszkola w koszyku. Istotnymi elementami podlegającymi ocenie były estetyka wykonania koszyczka oraz pomysłowość. Ze względu na to, iż wszystkie prace były bardzo starannie wykonane i kolorowe, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników równie wspaniałymi upominkami oraz pamiątkowymi dyplomami. Nagrody dla uczestników zostały sfinansowane przez Radę Rodziców.

20.01.2014
Magdalena Wylotek