Dawno, dawno temu, za siedmioma górami w Przedszkolu 27 działy się prawdziwe czary! undefined

7 lutego nasze przedszkolaki podziwiały bajkę "Kopciuszek" w wykonaniu rodziców trzylatków. Publiczność zebrana w sali była pod ogromnym wrażeniem gry aktorskiej. Dialogi, stroje i dekoracja dorównywały najlepszym Broadwayowskim przedstawieniom. W tytułowej roli obsadzono panią Emilię Nowak, która nie kryła, że było to nie łatwe zadanie. pani Sylwia Gałązka brała udział w przedsięwzięciu po raz drugi, za to miała szansę zmierzyć się z inną rolą. Przedstawienie było nie tylko okazją do zacieśnienia współpracy przedszkola z rodzicami ale również wspaniałą rozrywką dla przedszkolaków i przybyłych gości.
13.02.2014
Żaneta Zdunek