DBAMY O ZDROWIE Z MAŁYM MISIEM undefined

DBAMY O ZDROWIE Z MAŁYM MISIEM

W poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy realizację projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Moduł, który towarzyszył nam w ubiegłym tygodniu nosi nazwę ,,Dbamy o zdrowie z małym Misiem". Jego celem jest kształtowanie czynnych postaw wobec zdrowia i bezpieczeństwa poprzez propagowanie zdrowego stylu życia i tworzenie warunków do dokonywania wyborów sprzyjających zdrowiu. Początkowo dzieci zostały wprowadzone w tematykę zdrowia, jako wartość cenną dla każdego człowieka. Kolejno wspólnie z Małym Misiem przygotowaliśmy zdrowe śniadanie, które bardzo spodobało się dzieciom ze względu na rozmaitość smakołyków. Każde z dzieci według własnego pomysłu tworzyło kanapki. Kolejno poznaliśmy bliżej zawód lekarza i na czym polega jego praca. Był to bardzo interesujący etap projektu.
22.11.2020
Natalia Laskowska