Demptusiowy Bieg Przełajowy 2018. undefined

Demptusiowy Bieg Przełajowy 2018.

Dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w biegu :)Pani Czaja- mamie Wiktorii za opiekę medyczną,panu Góralskiemu- tacie Pawełka za poprowadzenie rozgrzewki,pani Trzeciak-mamie Tomka i firmie OPEC za gadżety,Radzie Rodziców za ufundowanie medali,panu Rysiowi za gruntowne porządki na trasie biegu,wszystkim rodzicom za zaangażowanie, dzieciom biegnącym za wytrwałość, dzieciom kibicującym za uśmiech i wsparcie dla kolegów:) Kuchni za pyszną drożdżówkę,paniom woźnym za pomoc.
Zainteresowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszelkie uwagi prosimy kierować do koordynatorów biegu. Czy chcemy kontynuować tradycję biegową w naszym przedszkolu? Musimy wiedzieć, co jeszcze można zrobić lepiej,inaczej :)
My jesteśmy dumne i zadowolone - czekamy na Państwa opinie :)
I wieeelkieee podziękowania za REZYGNACJĘ Z SAMOCHODÓW w dniu biegu.
Nie było ani jednej interwencji straży miejskiej :))

Dyrekcja i nauczyciele.
Pani Sylwia