Deszczowe zabawy "Tygrysków" undefined

Deszczowe zabawy "Tygrysków"

Czy rzeczywiście w czasie deszczu dzieci się nudzą....? ;) Na pewno nie nudzą się "Tygryski" z naszego przedszkola ;) Deszcz wcale nie jest taki straszny ja mogłoby się wydawać, a zwłaszcza ten, który spadł dziś w naszej sali ;) Przyniósł on wiele radości, okazji do wspólnej nauki poprzez zabawę ;) "Tygryski" tańczyły "deszczową piosenkę", liczyły krople deszczu, rozwiązywały zagadki, uczyły się współpracy a przede wszystkim brykały i doskonale się bawiły o czym świadczą wypowiedzi niektórych przedszkolaków ;)

* Filip: "Pani to była najlepsza niespodzianka, podobała mi się"
* Mikołaj: "O matko daj się schować bo mi kapie na głowę"
* Zosia: "Ten deszcz to taki pani żarcik, ale chcemy jeszcze raz, niech ta zabawa nigdy się nie kończy" ;)

"Jeszcze raz" to słowa, które na dzisiejszych zajęciach dobiegały z każdego kącika sali ;)
06.11.2012
Aneta Strzeszewska