DKEN w Przedszkolu undefined

DKEN w Przedszkolu

W tym roku Dzień Komisji Edukacji Narodowej zorganizowaliśmy inaczej. Wspólnie z panią prowadzącą zajęcia rytmiki, Agnieszką Keller, przygotowaliśmy występy muzyczno- taneczne dla zaproszonych gości, a rodzice upiekli dla wszystkich pyszne ciasta :) Z okazji tego Święta nie było nawet tradycyjnego leżakowania !!! Co było dla nas największym prezentem :) Specjalnie dla nas wystąpiły z recitalami dwie absolwentki naszego Przedszkola: Wiktoria Celban i Nikola Kędra, a nasz kolega z grupy starszaków Tymoteusz Gołębiewski zaśpiewał ze swoim dziadkiem, siostrą i kuzynką. Swoim paniom obiecaliśmy być zawsze grzeczni, co jak wszyscy wiedzą, nie zawsze jest możliwe do spełnienia. Ale będziemy się starali, aż do następnego Święta :)
17.10.2013
Agnieszka Kielas