DLA NASZYCH DUŻYCH LUDZI

Jak co roku nasze przedszkolaki uczciły DZIEN EDUKACJI NARODOWEJ. Z panią Lidzią rozmawiały o pracy pracowników przedszkola, liczyły kto nam pomaga, aby w naszym przedszkolu było nam dobrze. Doskonale znamy pracowników przedszkola:
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy: paniom Jolancie Baran– dyrektorce naszego przedszkola, Lidzi, Ali, Kasi, Ani i Joasi, z którymi jest naprawdę fajnie, paniom Eli, Ewom i Bożenkom za pyszne posiłki, czystość dookoła nas i uśmiech, którym codziennie nas obdarzają. Panu Grzegorzowi natomiast za czas, który dla nas ma, za przykręcone śrubki, za wkręcone żarówki, za przymocowane tablice, za wieszaczki i … jeszcze wiele innych rzeczy, a przede wszystkim za dobrotliwy uśmiech.
Wszyscy pracownicy naszego przedszkola otrzymali od nas laurki, które wykonywaliśmy w zespołach: mała Biedronka z dużą Biedronką.
16.10.2014
Lidia Matysko