Dni Bezpiecznych Przedszkoli

24.05.2016 r to kolejny dzień obchodów
"Dni Bezpiecznych Przedszkoli" w naszej placówce.
Tego dnia złożyliśmy wizytę Strażakom z OSP Siersza.

Strażacy-ochotnicy pełnia bardzo ważna funkcję na rzecz społeczeństwa. Poświęcają swój prywatny czas na doskonalenie umiejetności bojowych. Biorąc udział w akcjach pożarniniczych, ryzykują własnym zdrowiem i zyciem. Ratują ludzi i ich dobytek.
Przedszkolaki podziękowały dzielnym Druhom za ich trud i poświęcenie, wręczając piękną laurkę z życzeniami.

Podczas wizyty przedszkolaki miały możliwość zapoznania się z wyposażeniem super wozu strażackiego i remizy. Strażacy podzielili się z dziećmi wiadomościami na temat swojej pracy oraz opowiedzieli o bezpieczeństwie w domu, w przedszkolu i na dworze. Następnie oglądaliśmy pokaz strażacki lania wodą.
Na zakończenie naszej Akcji "Dni Bezpiecznych Przedszkoli" wyruszyliśmy w kamizelkach odblaskowych na spacer po dzielnicy, aby promować nasze BEZPIECZNE PRZEDSZKOLE /certyfikat zobowiazuje/.
30.05.2016
Wieslawa Dudek