Do biegu,gotowi,start!!! undefined

Do biegu,gotowi,start!!!

Oto nasze pierwsze zdjecia,jakie otrzymaliśmy z dzisiejszego biegu od fotoreporterów.Wszyscy mieli dyrektorską akredytację;))
Emocje sięgały zenitu! Tym bardziej,że pobiliśmy zeszłoroczny rekord frekwencji!!!
Dziekujemy za baaardzo liczne przybycie na pieszo!!!!
Dziękujemy,że pokazaliście Państwo dzieciom sportowego ducha walki i to, że można biegać
w każdym wieku - od malucha do starszaka, od małego wnuka po dziadka !!!
Cudownie uczciliśmy to Święto Ziemi....i choć ziemia kurzyła nam się mocno pod stopami,to było warto widzieć Wasze uśmiechnięte buzie:)) Takie chwile dają nam napęd do dalszego działania.
Ps.Jak donieśli okoliczni sąsiedzi, wspaniały doping słychać było aż na Skarbka :)
Dziękujemy Gdyńskiemu Centrum Sportu za gadżety na dzisiejszy bieg oraz Radzie Rodziców za zakup medali.Każde dziecko otrzymało drobny upominek.
Pani Sylwia