DO WIDZENIA  PRZEDSZKOLE undefined

DO WIDZENIA PRZEDSZKOLE

"Dzisiaj nadszedł dzień, kiedy coś się kończy, a coś innego zaczyna.
Pożegnamy przedszkole,pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie.
Rozkołyszą się drzewa, ptak radośnie zaśpiewa.
I będziemy wyglądać poważnie..."

Uroczyste pożegnanie przedszkolaków odbyło się 25.06.2014r. w grupie " Skrztaów". Nauczycielki wraz z dziećmi przygotowały bardzo urozmaicone programy artystyczne.
Uroczystości pożegnania przedszkola zostały uświetnione występem tanecznym w wykonaniu straszaków. W wierszu, piosence i tańcu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności zdobyte podczas zajęć w przedszkolu. Po części artystycznej głos zabrała dyrektor przedszkola – Pani Wiesława Wasilewska dziękując rodzicom za współpracę i zaufanie, którym obdarzyli naszą placówkę posyłając do niego swoje pociechy. Następnie słowa skierowane zostały do absolwentów przedszkola. Pani dyrektor życzyła wychowankom wielu sukcesów, zadowolenia oraz wspaniałych, nowych przyjaźni. Życzenia w stronę odchodzących przedszkolaków skierowała również Pani Wójt Małgorzata Maria Kulesza. Słowa wdzięczności można było usłyszeć także od przedstawicieli rodziców. Na podsumowanie kilkuletniej edukacji przedszkolnej wszyscy tegoroczni absolwenci przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz biret i kredkę.
Były to ostatnie uroczystości w tym gronie – bardzo wzruszające – jak każde pożegnanie. Mamy nadzieję pozostać w miłej pamięci zarówno wszystkich dzieci, jak i ich rodziców.

01.07.2014
Urszula Kordasz