Dziecięca matematyka u "Krasnoludków" undefined

Dziecięca matematyka u "Krasnoludków"

Dzień w przedszkolu jest wypełniony aktywnościami po brzegi. Dzieci nie tylko bawią się czy chodzą na spacery, ale także odbywają zajęcia dydaktyczne, podczas których między innymi poznają otaczający świat, poznają litery, cyfry, kierunki, wykonują prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych, poznają instrumenty i uczą się na nich grać, rozwijają swoją sprawność fizyczną i uczą się czynności samoobsługowych.

W grupie "Krasnoludki" systematycznie prowadzone są zajęcia matematyczne wykorzystując metodę prof. Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej oraz Ewy Zielińskiej. Na ostatnich zajęciach dzieci kontynuowały rytmy, które później przedstawiały za pomocą ruchu. Przedszkolaki podczas zajęć były skupione i chętnie wykonywały zadania. Pytały także: "Kiedy znowu będziemy to robić???"
Halina Bławat