Dziękuję , Polsko! undefined

Dziękuję , Polsko!

W dniu 9 listopada 2018 r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy 100-lecie Niepodległości Polski. Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się na sali widowiskowej, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która powitała wszystkie zebrane dzieci, gości oraz personel przedszkola. Następnie przedszkolaki obejrzały film pt. "Polak Mały" oraz wspólnie odśpiewały Hymn Polski, bijąc #RekordDlaNiepodległej. Dzieci z grupy "Rybki" zaprezentowały montaż słowno – muzyczny nawiązujący do obchodów 100-lecia Niepodległości Polski, były wiersze i pieśni patriotyczne a podsumowaniem występu pięknie wykonany Polonez. Występ przedszkolaków nagrodzony został gromkimi brawami, a ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent - doceniony został przez Panią Dyrektor, która w słowach podziękowania - życzyła wszystkim dzieciom dalszych sukcesów, uśmiechu i samych radosnych chwil.
Przedszkole Rzekuń