DZIĘKUJEMY undefined

"Człowiek wart jest tyle,
ile może dać drugiemu człowiekowi"

Jan Paweł II

Dyrektor , Rada Pedagogiczna oraz dzieci składają podziękowanie Radzie Rodziców oraz wszystkim Rodzicom angażującym się w życie przedszkola.
Dziękujemy za znaczący wkład pracy, pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie w funkcjonowanie przedszkola, a także za niecodzienną integrację większości rodziców - również w kontaktach prywatnych
Dzięki Państwa pomocy, ofiarności realizacja naszych celów wychowania i kształcenia dzieci jest łatwiejsza, atrakcyjniejsza oraz przyjemniejsza. Nasi wychowankowie cieszą się z każdych ofiarowanych przez ludzi dobrej woli – darów. Mamy głęboką nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje i pomoże dzieciom w ich dalszym rozwoju.

Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie, ofiarność i za dar serca, głęboko wierząc, że przyjazna dłoń będzie nas nadal wspierać.

DZIĘKUJEMY :)
16.06.2014