DZIEŃ BABCI I DZIADKA undefined

Niech im zdrowie służy,
Niechaj uśmiech mają zawsze,
aż po same uszy. "

24, 25 i 26 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Była to dobra okazja, aby przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość przyjemności z naszego dzieciństwa.

Z tej okazji przedszkolaki z grupy I,II i III przygotowały piękną uroczystość, na którą zaprosili swoje babcie i dziadków. W pięknie udekorowanej sali przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno- muzycznego, goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu dzieci. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami- były to piękne laurki z życzeniami. Po części artystycznej zaproszono wszystkich na słodki poczęstunek.
27.01.2017
Maria Majewska