Dzień Babci i Dziadka undefined
Dzień Babci

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 19 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości rodzice przygotowali poczęstunek w postaci kawy, ciasta i herbaty, a dzieci wspaniały program artystyczny, który przypomniał nam okres świąt Bożego Narodzenia. Były wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

mgr Lidia Arasimowicz
25.01.2018